Anasayfa Foto Galeri Video Galeri
YENİ ÜRÜNLER KAMPANYALAR OYUNLAR PROGRAMLAR İNCELEME FOTOĞRAFÇI İNDİR YAŞAM EĞLENCE ARA

Yeni Need for Speed göründü!

 
Yeni Need for Speed göründü!

EA’in aldığı yeni isim hepimizi merak içine düşürdü. Yoksa, ünlü yarış oyunu serisi Need for Speed’e devam oyunu yolda mı?

Yıllar boyunca özlemini çektiğimiz Need for Speed, bu yılki yapımı ile bir nebze de olsa bizlere özlediğimiz tadı vermeyi başarmıştı. Seriye eklenen bu yapımın ardından ise, yeni bir Need for Speed yapımının çalışmalarına başlandığı dedikodular ile gündeme gelmeye devam ediyor. NFS yenilenerek yeniden karşımıza çıkacak Bu dedikodular arasına, geçtiğimiz gün alınan isim hakları eklendi. EUIPO yani Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’nde yer alan bilgilere göz atarsak; 7 Kasım tarihinde, Electronic Arts firması tarafından Need For Speed Arena isim hakkının alındığını görmekteyiz. Bu bilgilerin yanı sıra ise, açıklama kısmındaki “Bilgisayar Oyun Yazılımı” detayı, 2017 yılı içerisinde çıkabilecek olan yeni Need for Speed yapımının Need For Speed Arena olabileceğini akıllara getirdi. Şu an için Electronic Arts firması tarafından herhangi bir açıklama yapılmadığının altını çizelim. Fakat, ateş olmayan yerden de dumanın çıkmayacağı da kaçınılmaz bir gerçek. Battlefield 1 ile bir hayli memnun olan firma, Titanfall 2’nin çıkışı ile birlikte piyasada güzel bir ivme kazanmış iken; yeni bir Need for Speed duyurusu da bizleri şaşırtmayacaktır.
 

NFS yenilenerek yeniden karşımıza çıkacak

Bu dedikodular arasına, geçtiğimiz gün alınan isim hakları eklendi. EUIPO yani Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’nde yer alan bilgilere göz atarsak; 7 Kasım tarihinde, Electronic Arts firması tarafından Need For Speed Arena isim hakkının alındığını görmekteyiz.
Bu bilgilerin yanı sıra ise, açıklama kısmındaki “Bilgisayar Oyun Yazılımı” detayı, 2017 yılı içerisinde çıkabilecek olan yeni Need for Speed yapımının Need For Speed Arena olabileceğini akıllara getirdi.

Şu an için Electronic Arts firması tarafından herhangi bir açıklama yapılmadığının altını çizelim. Fakat, ateş olmayan yerden de dumanın çıkmayacağı da kaçınılmaz bir gerçek.
Battlefield 1 ile bir hayli memnun olan firma, Titanfall 2’nin çıkışı ile birlikte piyasada güzel bir ivme kazanmış iken; yeni bir Need for Speed duyurusu da bizleri şaşırtmayacaktır.

sozcu.com.tr

Yeni Oyunlar

Spiderman'in Oyunu Playstation'a Özel Olacak!

Spiderman'in Oyunu Playstation'a Özel Olacak! 

Yeni Oyunlar Güncel Başlıklar

 
 

Çok Okunanlar

  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.

Bizi Facebook'tan Takip Edin!

 

Seçtiklerimiz

   

 

Twitter

 

ALPONLINE TASARIM, ©2008-2016 ARALOYUN - ARALGAME - Bilgi & Haber: araloyun@gmail.com
RSS | Yönetici | Sitene Ekle | Künye | İletişim